A4, dinsdag 20.43 uur
7 juli 2010
Voor iedereen die er gisteravond niet reed.
Dit was toen Van Bronckhorst scoorde.
En hier Forlán.
Sneijder.
Inmiddels waren we voorbij Amsterdam en begon de verveling toe te slaan. En dat terwijl ik nog wel John Denvers Greatest Hits had meegenomen.
Nou ja, toen kwam Robben natuurlijk.
En die laatste ben ik vergeten.
En toen waren we op de plaats van bestemming. De komende dagen zal ik hier met Jet en Cato de volle lucht van gier en bloemkolen opsnuiven – John is thuis, aan het werk.
Philip verblijft sinds zondag op de hei. In een tent, op een survivalbaan, in een bos of zwembad. Dat hoop ik tenminste, want zo heb ik hem achtergelaten en hij mocht geen telefoon mee. Die zit zich nu waarschijnlijk klem te eten aan snoep, ondertussen slaaptekort en een schorre keel opdoend.
Zondag zijn we allemaal weer thuis. Mocht je nog eens willen rolschaatsen onder het Ringvaartaquaduct, dan kun je dat het beste die avond rond half negen proberen.